Sponsorlu Bağlantılar

Çene ve Dişlerdeki Yapısal Bozukluklar Düzeltilebilir

Çene ve Dişlerdeki Yapısal Bozukluklar Düzeltilebilir

Çene ve dişlerdeki düzensizlikleri, uyumsuzlukları tespit eden, bu alanda koruyucu hekimlik hizmeti veren ve gerekli tedavileri uygulayan diş hekimliği dalına ortodonti denir. Ortodonti dalında uzmanlaşmış ve diş hekimlerine de ortodontist denir.

Dişlerdeki çarpıklıklar, düzensizlikler ve aralıklı yapılar çocuklarda da erişkinlerde de tedavi edilebilir. Tedavi yöntemlerinde kullanılan malzemeler genel olarak braket ve tellerdir. Bu medikal malzemelerle dişlerin yerleri değiştirilebilir ve daha uyumlu hale getirilebilir. Teknoloji ilerledikçe braket ve tellerin şekilleri değişmiş, işlevleri de daha etkin hale gelmiştir.

Firmada Kullanılan Braket ve Tel Çeşitleri

Tedavi sürecinde kullanılan braket ve teller değişiklik gösterebilir. Görsellik ve tedaviye etki olarak farklılık gösterebilen malzemeler içinde klinikte kullanılanlar şunlardır:

  • Metal braketler
  • Porsenel şeffaf braketler
  • Lingual Braketler (kişiye özel yapılır)
  • Şeffaf Plak Tedavisi

Ortodonti Fiyatları

Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem nedeniyle fiyatları piyasaya göre oldukça uygundur. Ancak net bir fiyat almak için klinikte ortodontistlere muayene olmak gerekecektir. Çünkü fiyatlar birçok kritere göre değişiklik gösterebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı