Sponsorlu Bağlantılar

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu fiyatları ilk yapılmaya başladığı yıllara göre belli oranda düşüş göstermiştir. Bunun en önemli sebeplerinden biri bu konuda daha fazla merkezin açılması ve hastalar tarafından daha çok talep edilmesidir.  Bu nedenle fiyatlar belli oranda düşmüştür.

Ancak çene dolgusu fiyatları estetik uygulama olduğu için çok ucuz, daha sıradan çene dolgusu yerine bu konuda iyi bir merkez ve tecrübeli hekim seçilmesi belki fiyatlarda belli oranda bir artış yaratabilir, ancak en sağlıklı olması gereken durum da budur. Çene dolgusu fiyatları konusunda en net bilgiye işlemi yapacak olan hekimle yüz yüze görüşerek bu konunun ayrıntılı olarak belirlenmesidir.

Paris Işıltısı

Paris ışıltısı ilerleyen yaşa bağlı olarak yüzde oluşan çizgiler, cildin esnekliğini kaybetmesi, ciltte kuruma ve cansızlık, mat görüntü gibi sorunları ortadan tamamen kaldıran estetik ve son derece etkili uygulamalardan biridir. Paris ışıltısının tedavi ettiği diğer bir rahatsızlık ise güneşin ultraviyole ışınları olan yani zararlı ışınlara maruz kalan ciltte oluşturduğu hasarın ortadan kaldırılmasıdır.  Paris ışıltısı yalnızca yüz bölgesine uygulanan bir tedavi değil, vücudun deforme olmuş diğer bölgelerine de uygulanabilir.

Örneğin el dekolte bölgesi, kollar ve bacakların iç kısmı ve kolların iç kısmına rahatlıkla uygulanabilen işlemlerden biridir. Yaşa bağlı olarak birçok kadında görülen kolların iç kısmındaki sarkmalar ve çizgiler Paris ışıltısı uygulaması ile tamamen ortadan kaldırılır.  Ayrıca vücudun diğer sorunlu olan bölgeleri bacaklarda da son derece etkilidir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Estetik uygulamalar geçtiğimiz yıllara göre cerrahi operasyonları ortadan kaldıracak ölçüde alternatif oluşturan uygulamalardır.  Dolayısıyla genel anlamda bakıldığında fiyatlar cerrahi operasyonlar kadar pahalı değil.  Öncelikle bu durum hastalara avantaj sağlamaktadır.  Paris ışıltısı fiyatları yılda bir kez güncellenen fiyatlardır. Ancak Paris ışıltısı tek bir uygulama olabilir veya birden fazla uygulama olabilir. Bu durum dolayısıyla fiyatlar konusunda farklılık yaratır.  En doğru fiyat bilgisine hekim ile yüz yüze görüşerek bu konuda bilgi alarak ulaşılır.

Dudak Dolgusu Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu fiyatları farklı olan uygulamalardır ve kadınların en fazla tercih ettiği estetik uygulamalardan biridir.  Dudaklarda yaşa bağlı olarak veya genetik olarak ince olan dudaklara veya hacmini yitiren dudaklara hacim farklılığı oluşturmak için yapılan uygulamalardır. Her iki durumda da dudak dolgusu daha hacimli ve daha nemli dudak elde etmek için yapılır. Dolayısıyla bu uygulama kişiyi daha genç ve daha dinamik gösterir. Aynı zamanda dudaklar yüzdeki önemli estetik ayrıntılardır. Dolayısıyla iyi bir görüntü yaratmak insanın kendisini iyi hissetmesini sağlar.

Bu konuda nasıl bir dudak olması gerektiğine hekim altın oran ölçülerini uygulayarak karar verir.   Bazı dudaklara fazla dolgu maddesi kullanılarak dolgu yapılır, bazı dudaklara ise hafif dokunuşlarla çok doğal ve çekici dudak yapılır.  Bu hekimin tecrübesi ve başarısı ile ilgili bir durumdur. Dudak dolgusu fiyatları da hekime bağlıdır.

Çene Dolgusu

Çenede bazı durumlarda hacım eksikliği oluşur. Bazı durumlarda ise çene hattı çizgisi belirsizleşir. Asimetrik bir görüntü oluşturur. Dolayısıyla böyle bir çene görüntüsü genel anlamda yüze bakıldığında yüz ile uyumsuzdur. Genellikle zayıf çene büyük çene ve gıdı denilen çene altı bölgesinde kırışıklık olur.  Bu şikâyetlerle çene dolgusu ihtiyacı oluşur.  Bazı durumlarda ise çene hattı çizgisinin daha net olması ve keskin bir görüntü oluşması için çene dolguları yapılır.

Daha güçlü net bir çene çizgisi yüzde her zaman daha dinamik daha canlı ve çekici bir görüntü oluşturur. Çene dolgusu enjeksiyon kullanılarak istenilen deformasyon giderilecek biçimde yapılır. Ayrıca bu bölgede oluşan kırışıklıklar ve çukurlar tamamen ortadan kalkar.  Görüntü olarak çene düzelir ve yüze genel bir estetik görüntü verilir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı