Sponsorlu Bağlantılar

Canina Yetkili Firma

Canina Yetkili Firma

Canina marka kedi ve köpek bakım ürünlerinin Türkiye temsilcisi olan firma, online olarak hizmet veriyor. Günün her saatinde sayfada yer alan sağlık ürünlerini sipariş verebilir, firmanın garantisiyle satın alabilirsiniz. Şampuan, krem, solüsyon, losyon ve diğer ürünleri gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Orijinal ürünler adresinize ücretsiz kargo imkanıyla ulaştırılıyor. Sevimli dostlarımızın sağlığı için kullanabileceğiniz canhydrox gag tablet ve diğer sağlık ürünlerini mutlaka yetkili firmalardan satın almalısınız.

Canina Takviye Gıda

Canina, bakım ve temizlik ürünlerinin yanında kedi ve köpeklerin gelişiminde etkili bir gıda takviyesi üretiyor. Yaşı ilerleyen köpeklerde kemik yapısı bozuluyor. Kemik, kas, eklem ve diş yapısını destekleyen canina canhydrox gag 600 gr. 360 tablet olarak sunuluyor. Ekonomik boy ürün fiyat olarak da her bütçeye uygun.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı