Sponsorlu Bağlantılar

Burun Dolgusu Avantajları

Burun Dolgusu Avantajları

Burun dolgusunun en büyük avantajı ameliyatsız bir işlem olmasıdır. Eğer burun ameliyatının risklerini araştırıp endişelendiyseniz dolgu yaptırabilirsiniz. Estetik uzmanlarına burun dolgusu fiyatları hakkında soru sorduğunuzda diğer bilgiler hakkında da detay almanız mümkündür.

Burun Dolgusu Kimlere ve Neden Uygulanır?

Burnunuzda ameliyat gerekecek kadar ciddi problemler yoksa dolgu yaptırabilirsiniz. Genelde burnunda asimetri gibi sorunlar olan hastalar burun dolgusu fiyatları araştırması yapar. Kimi zaman burun sırtının düzleştirilmesi gerektiğinde de burun dolgusu tercih edilir.

Burun Dolgusu Fiyatları

Son zamanlarda burun dolgusu hizmeti veren estetik uzmanlarının sayısı giderek artış gösterdiği için fiyatlarda değişkenlik söz konusudur. Bu sebeple burun dolgusu fiyatları araştırması yaparken aynı zamanda uzmanların başarısı hakkında da bilgi edinmeniz hizmetten memnun kalmanız açısından önemlidir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudağının şeklinden ve hacminden memnun kalmayan kişiler dudak dolgusu fiyatları hakkında araştırma yaparak hizmetten faydalanıyor. Alanında uzman insanlar dudak dolgusunu yaparken dudağın içindeki bölgeye ve çevresine dolgu enjekte eder. Bilindiği üzere estetik bir operasyondur.

İnsanlar son zamanlarda dudak dolgusu fiyatları hakkında fazlasıyla araştırma yapıyor. Çünkü en çok tercih edilen operasyonlardan birisi dudak dolgusudur. Siz de dudak dolgusu yaptırmak istiyorsanız alanında uzman kişilerle görüştükten sonra hizmetlerden rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik işlemi uygulayacak uzmanla görüştüğünüzde dudak dolgusundan önce yüzünüze uygun olacak dudak şekli belirlenir. İşlem başlamadan önce yapılanlardan biri de dudağa anestezik özellik taşıyan krem sürmektir. İnce uçlu iğne aracılığıyla dudağa termal dolgu enjekte edilir.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Eğer dudak dolgusu fiyatları hakkında detaylı araştırma yaparsanız kalıcı ve geçici olmak üzere iki çeşit dolgu yapıldığını öğrenebilirsiniz. Dudak dolgusu yöntemler hastanın yüzüne uygun olan dudak şekline göre de değişkenlik gösteren bir durumdur.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

İnsanlar çoğunlukla çenesi yüzüne oranla küçük olduğu için çene dolgusu yaptırır. Bunun yanı sıra geçirdiğiniz bir kaza sonucunda çenenizde sorunlar yaşıyorsanız alanında uzman kişilerle görüşerek imkânlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için çene dolgusu fiyatları size yardımcı olacak bir unsurdur.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Yaş ilerledikçe zayıflayan bölgelerden biri de çene dokusudur. Çenenin kıvrımları istenenden çok daha fazlaysa çene dolgusu yaptırılabilir. Genelde çenenin boyutu istenmeyen boyutta olduğunda da çene dolgusu fiyatları araştırması yapılabilir.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Alanında uzman kişi çene dolgusunu yağ enjeksiyonu yöntemiyle yapmayı düşünüyorsa yeteri kadar yağ alınabilmesi için liposuction işlemine başvurur. Liposuction işleminde fazla yağ çoğu zaman basen ya da karın bölgesinden alınır. Alınan fazla yağ bölgeye enjekte edilerek işlem tamamlanmış olur.

Çene Dolgusu Ağrılı Mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolgusu en fazla 1 saat süren bir işlemdir. Hyülaronik asit yöntemiyle uygulandığında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Yağ enjeksiyonu yönteminde liposuction yöntemi uygulanmalıdır. Kimi durumlarda kök hücre yöntemine de başvurulabilir.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalıdır?

Çene dolgusu için başvurduğunuz uzman hyülaronik asit yöntemini uyguladıysa işlemi 6-12 ay içerisinde yeniden yaptırmanız gerekir. Yağ enjeksiyonu yapıldığında 2-3 sene boyunca tekrarlamanız gerekmez. Kök hücre yönteminde ise 5 yıl boyunca yeniden çene dolgusu yaptırmanıza gerek kalmaz. Alanında uzman kişi gerekli kontrollerden sonra yönteme karar verir.

Çene Dolgusu Fiyatları

Her hizmette olduğu gibi çene dolgusunda da fiyatlar oldukça değişkendir. Bunun sebebi sektörde hizmet sağlayan kişi sayısının artmasıdır. Görüşme esnasında uzmanlara çene dolgusu fiyatları hakkındaki sorularınızı sorarak detaylı bilgi almanız mümkündür.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı