Sponsorlu Bağlantılar

Bursaspor Haberleri

Bursaspor Haberleri

Bursaspor ile ilgili tüm gelişmeler Bursasporda Bugün sitesinden sizlere sunuluyor. Bursaspor son dakika haberleri anında sitede yer alıyor.

Yeşil beyaz Bursasporum hakkında bulabileceğiniz fotoğraflar bu sitede mevcuttur. Oyuncuların, Timsah Arena’nın farklı görsellerini yine bu sitede bulabilirsiniz.

En İyi Köşe Yazarları 

Maçlardan sonra yapılacak değerlendirmeler her zaman meraklandırır. Bursaspor maçlarının tüm analizlerini, kadrolarını ve maç içindeki oyunun değerlendirmelerini en iyi köşe yazarları ile sizlere sunuyor.

Teksas Haberleri

Sitede bulunan teksas haberleri kısmında Bursaspor ile ilgili verilen demeçlerle, maç sonrasında oyuncuların, yönetimin yaptığı açıklamalarla okuyucular bilgilendiriliyor.

Her Branştan Haberler

Her branşta Bursasporluyuz sloganıyla sadece futbol değil bütün branşların haberleri aktarılıyor. Voleybol, basketbol gibi diğer sporlardan tüm Bursaspor haberlerini okuyucu ile buluşturuluyor. Bu sayede branşlar ile alakalı tüm gelişmelerden taraftarlar haberdar ediliyor.

Bursaspor haberleri en doğru ve güvenilir yazılarıyla merak edenlere sunulurken aynı zamanda farklı videolar ve belgesellerle izleyicilerin zevkine sunuluyor. Daha detaylı bilgi için siteyi inceleyebilir güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı