Sponsorlu Bağlantılar

Biolea

Biolea

Göz çevresi için üretilmiş serumları tüm göz çevresine dairesel hareketlerle uygulayın. Kaş kemiğinden geçerek ve göz çukuruna yaklaştırmadan uygulayınız. Kullanım talimatında “göz kapağına da uygulanabilir” yazmıyorsa göz kapağına serum sürmeyin.

Göz altı serumları dairesel hareketlerle memelerin çevresine sürülür. Selülit önleyici serumlar her zaman aşağıdan yukarıya, kalbe doğru ilerleyerek uygulanır.

Kirpik serumları protein içerir, dökülme döngüsü devam ederken kirpiklerin uzamasını izleyebilirsiniz. Bu nedenle en az 8 haftalık düzenli kullanımdan sonra sonuçları görmeye başlayacaksınız. Devam ettikçe kirpikler kalınlaşacak ve uzayacaktır. Göz altı serumu bıraktığınızda bir sonraki aylık büyüme döngüsünde “beslenmelerini kestiğiniz” için eski kirpiklerinize döneceksiniz. Kirpiklerin dibine ince bir şerit çekerek sadece geceleri uygulayın. Göz pınarına çok yaklaşılmamalı, gözden kaçırılmamalıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu