Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ve Yazılım

Bilgisayar ve Yazılım

Online ortamda herkesin kolaylıkla ulaşma şansı elde edebildiği Wardom sitesi, bilgisayar ve yazılım kategorisinde insanların faydalanabileceği oldukça güzel bilgiler barındırıyor. Burada yazılım programları nasıl kullanılır, resim ayarlama ve düzenlemeleri ilgili programlarla nasıl yapılır bunlar öğrenilebiliyor.

Wardom forum bölümüne giriş yapılmasıyla birlikte diğer kullanıcıların görüşlerinden de bu kapsamda destekler alınabiliyor. Onlarla soru cevap şeklinde karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunulabiliyor.

Kültür ve Sanat

Kültür ve sanat içerikli oldukça iyi paylaşımların yapıldığı Wardom.org sitesi üzerinde kitap önerilerinden kitap özetlerine kadar birçok içeriğe yer veriliyor. İnsanların önerilerine buradan ulaşılarak yeni okunması gereken kitaplar nelerdir bunlar öğrenilebiliyor. Bu konuyla ilgili olarak sürekli siteye yeni eklemeler yapılıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı