Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz Tıbbi Maske

Beyaz Tıbbi Maske

Tıbbi maskelerin üretimi alanında tecrübesiyle ve kalitesiyle beğeni kazanan firma, hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor. Cerrahi operasyon sırasında hekimler tarafından kullanılan beyaz tıbbi maske firma tarafından yönetmeliğe uygun olarak imal ediliyor. Firma, medikal dünyasındaki başarısını hizmet programını sürekli olarak güncellemesine borçludur. Bu hizmet kalitesi, firmaya uluslararası alanda geçerli sertifikalar getirmiştir.

İhtiyaca En Uygun Cerrahi Maske

Firma, yüksek teknolojik altyapıya sahip, 2000 metrekare kapalı alanda üretim yapıyor. Türkiye genelinde lider üretici firma olmayı başarmıştır. Firma, üretim kapasitesine paralel olarak, ürün çeşitliliği de sağlamayı başarıyor. İhtiyaca yönelik olarak, en uygun cerrahi maske firmadan tedarik edilebiliyor. KN95 FFP2, KN95 FFP, Üç Katlı Beyaz Maske gibi çeşitler firma tarafından üretiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı