Sponsorlu Bağlantılar

Bayrampaşa Pet Address Veteriner Polikliniği

Bayrampaşa Pet Address Veteriner Polikliniği

bayrampaşa veteriner sevimli can dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz profesyonel bir polikliniktir. Merhamet sahibi ve bilgili uzman kadrosu ile hastalarla yakından ilgileniyorlar. Hastalık tedavisinin yanısıra bakımları ve aşıları konusunda da 7/24 destek alabilirsiniz. acil veteriner bayrampaşa ihtiyaç halinde eve servis hizmet sunuyor. Acil müdahale gerektiren veya cerrahi operasyon geçiren hastalar için yoğun bakım ünitesi de bulunuyor.

Veteriner Polikliniği Bayrampaşa

Hayvan hastalıkları ihmale gelmez. Can dostumuzun daha kaliteli bir yaşam sürmesini istiyorsanız tedavilerini ve aşılarını zamanında yaptırmalısınız. Bu konuda donanımlı ve gerçek bir poliklinik arıyorsanız veteriner bayrampaşa tam size göre. Bir hastanın ihtiyacı olacak her bakım ve tedavi ünitesine sahipler. Son teknoloji ile geliştirilmiş modern cihazlar ve tecrübeli kadrosu minik dostlarımız için hizmet veriyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu