Sponsorlu Bağlantılar

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde oldukça geniş bir taksi ekibiyle hizmet sunuyoruz. 1974’ten bu güne kırk sekiz yıldır güvenin ve en hzılı şekilde müşterileri istedikleri yere ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sunulan Hizmetler

Bandırma taksi olarak sadece Balıkesir’in Bandırma ilçesinde değil il geneline hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz taksi hizmeti sayesinde müşterilerimizi ulaşmak istediği yere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin cebinde fazla para çıkmaması adına ulaşılması gereken yere müşterilerimizi en kısa ve en kestirme yoldan ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. Okula, işe ya da acil bir durumda yetişmek istedikleri bölgelere yetişmeyenlerin imdadına yetişiyoruz.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Hizmet anlayışı gereği yolcuların konforu için de gerekli destek tüm çalışanlarımız tarafından sunuluyor. Deneyimli çalışma arkadaşları ve güler yüzlü personelimiz ile müşterilerimizin 7 gün 24 saat boyunca gece gündüz yaz kış demeden kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Sunulan taksicilik hizmeti gereği en yeni en donanımlı araçlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ayrıca yolculuk esnasında bizi tercih eden yolcularımızın valiz ve bavulları varsa çalışma arkadaşlarımız tarafından yanlarında bulunan malzemelerin ücretsiz bir şekilde taşınması ve araca yerleştirilmesine yönelik hizmetler de tarafımızca sunuluyor. Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyor ve dilediğiniz yere en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda da personelimiz tarafından gerekli destek müşterilerimize ulaştırılıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu