Sponsorlu Bağlantılar

Baldi’s Basics In Funkin’ Mod

Baldi’s Basics In Funkin’ Mod

FNF Baldi Mod veya diğer adıyla Baldi’s Basics in Funkin’, popüler 2018 korku oyunu Baldi’s Basics in Education and Learning’e dayanan bir moddur. FNF Baldi Mod, tam oyundaki diğer Baldi karakterleriyle birlikte Baldi ve Paldo’nun hikayesini anlatır. Yapman gerekenler çok basit. Baldi’yi geride bırak ve kız arkadaşının kalbini bir kez daha çal ve Sevgili Babana layık olduğunu kanıtla.

 

Kolay başlayan ancak sonraki aşamalarda oldukça zorlaşan bir Friday Night Funkin modu arıyorsanız, FNF Baldi Mod’unu mutlaka deneyin. Grafik yoğun olmadığı için oynadığınız bilgisayardan bağımsız olarak rahatlıkla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Deneyimli bir Friday Night Funkin oyuncusuysanız tüm modu bir saatten kısa sürede bitirebilirsiniz.

 

Baldi mod FNF çok fazla içerik içermiyor ama kesinlikle eğlenceli bir mod. Bazı modları oynamaktan sıkılıp farklı bir moda geçmek isteseniz de Baldi modu sınırlı içeriğiyle arada sırada dönüş yapıp tekrar oynamanızı sağlayacak etkiyi sizde bırakacaktır.

 

Nasıl Oynanır?

 

İlk şarkı olan Basics Song, oldukça yavaş ritmi sayesinde size yumuşak bir başlangıç ​​yaptıracaktır. Ancak oyunun zorluğu hızla daha da artacak! İkinci şarkı olan Lesson, iyi bir öğrenci olmanızı ve başarılı olmak için odaklanmanızı gerektirecek. Başarınızın ve ritim duygunuzun önünde, Badli’nin bir eğitimci olarak mesleği sorgulanacak ve üçüncü şarkı Dismissal, onun ruh halini sizinle paylaşacak. Onu yenmeyi başarırsanız, o zaman öğrenci ustayı geride bırakmış olacak, bu da Baldi’nin kendisini farklı bir ışık altında göstereceği gizli bir şarkıya erişmenizi (secret level) bile sağlayabilir.

 

FNF Baldi modu, herhangi bir tarayıcı üzerinden çevrimiçi olarak oynanabilir. İster Chome, ister Safari veya Edge’de olun, bilgisayarınızı çok fazla zorlamaya gerek kalmadan Baldi’s Basics in Funkin’ modunu FNF Test üzerinden çevrimiçi olarak rahatça çalıştırabilirsiniz. Baldi’s Basics in Funkin’ modunu açın ve Friday Night Funkin’in orijinal hikayesinin kaldığı yerden devam edin. Kare hızlarında gecikmeler veya düşüşler yaşıyorsanız, sayfayı yenileyin ve açık olan diğer sekmeleri kapatın. İşlemcinizin ve ramlerinizin üzerindeki yükü ne kadar azaltırsanız oyunda alacağınız grafik performansınız da o derecede artacaktır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im