Sponsorlu Bağlantılar

Baby Doge Geleceği

Baby Doge Geleceği

Baby doge coin geleceği 2021 ve baby doge coin geleceği genel hatlarıyla başta Elon Musk’ın BABYDOGE’u tanıtan tweet’ini unutmayın. Tweet’ler her zaman bir jetonun değerini korumak için yeterli olmasa da, güçlü bir topluluk, iyi performans gösteren bir kripto para biriminin temel taşıdır.

Güvende olmak için yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz bir miktar yatırım yapın. Başka bir deyişle, tokenin gençliği göz önüne alındığında, BABYDOGE’a yatırım yapmak muhtemelen yüksek risklidir. Boğa davası, Baby Doge Coin henüz bir başlangıçken gemiye atlayıp Dogecoin’in dalgasını sürmeye çalışma zamanı olacaktır.

Link Coin Geleceği

Link coin geleceği hakkında detaylıca konuşmak gerekirse Bu dönemlerde tüccarlar Chanlink’i satın alıyorlar, bu yüzden bu sıra dışı kripto para biriminin neden bu kadar iyi durumda olduğunu ve umut verici bir geleceği olup olmadığını araştırmaya değer.

Gelecekteki potansiyel büyümeyi gösteren bir Chainlink fiyat tahmini aşağıda verilmiştir.

2022 (7,47 dolar- 8,13 dolar)

2025 (23,61 dolar-28,33 dolar)

2030 (153,01 dolar- 192,02 dolar)

Yukarıda yapılan tahminler kuşkusuz iyimser. Tahminlerin gerçekleşmesi durumunda LINK’in değerinin bu yıl sonu ile 2025 arasında yaklaşık %216 artması bekleniyor. Ama bunların yalnızca beşeri tahminler olduğu unutulmamalıdır ve olası yatırımlarınız için dikkate alınmaması gerekmektedir.

Mina Geleceği

Mina Coin Geleceği önem arz eden araştırmaların sonucunda daha iyi anlaşılabilir. State of Zero Knowledge 2022 Anketi sonuçları, yanıt verenlerin %40’ından fazlasının protokolün gelecekte Metaverse ve Web 3.0 için çok önemli olacağına inandığını gösteriyor.

Platform kendini kullanıcılar tarafından yönetilen, dünyanın en hafif blok zinciri olarak tanımlıyor. Mina, Zero-knowledge teknolojisiyle hepimizin hak ettiği güvenli, demokratik bir gelecek için çerçeve geliştirdiğini belirtti.

Tezos Coin Geleceği

Tezos Coin geleceği enflasyon mekanizmasının paydaşları uzun vadede onlara ekstra jetonlar vererek koruma yeteneği hala yükseklerde seyretmektedir.

Ağın yönetişim protokolleri ve blok zinciri çatallarına karşı korumalar tarafından bazı faydalar sağlanır.

Avrupa merkez bankaları yakın zamanda Tezos teknolojisini kullanarak bir merkez bankası dijital para birimi olan dijital bir euro başlatmanın uygulanabilirliğini test etti.

Müzik yapımcısı Quincy Jones tarafından desteklenen NFT platformu One Of, Tezos ile de ilgilenmeye başladı.

Yükselen kripto para değerlemelerine ve gelişen finansal piyasalara dayanan kripto para getirisi çiftçiliği gibi diğer kullanım örnekleri, sonunda daha az dayanıklı hale gelebilir.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu