Sponsorlu Bağlantılar

At Kuyruğu Maskesi

At Kuyruğu Maskesi

At kuyruğu maskesi, saçlarınıza bakmanın en keyifli yollarından biridir. Saç maskesi yapma alışkanlığı edindiğinizde bu ritüel size sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da güzel getiriler sağlayacaktır.

Saçınızı nemlendirmek ve onarmak için uygulanan saç maskeleri en az 10 dakika saçınızda kaldığından, başlamadan önce zaman ayırdığınızdan emin olun. Öncelikle saç maskesi nasıl yapılır onu anlatalım. Kullanım amacına göre duşta veya duştan önce olmak üzere iki farklı şekilde uygulanabilen maskeler, durulanarak çıkarılmak üzere tasarlandı. Duş maskeleri çoğunlukla haftalık nemlendirme rutinlerinin bir parçası olsa da; Daha yoğun bir toparlanma için duş öncesi ürünler 20 ila 45 dakika (hatta gece boyunca) saçta bırakılabilir. Saç diplerine uygulanan, kökten uca bakım yapan maskelerdir. Duş öncesi maskeler yağ bazlı oldukları için yoğun bir kıvama sahip olabilirler. Ayrıca saç büyümesi için idealdirler. Öte yandan at kuyruğu şampuanı için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im