Sponsorlu Bağlantılar

Arayanın Kim Olduğunu Öğrenme

Arayanın Kim Olduğunu Öğrenme

Gün içinde cep telefonuna farklı çağrılar geldiğinde ister istemez numaraların kime ait olduğu merak edilir. Bu gibi durumlar bazen can sıkıcı bir sonuca dönüşebilir. İnternet ortamında hizmet veren sitede no sorgulama işlemi yapılıyor. Sitede bulunan panele gelen çağrıya ait numara yazılıyor ve numaranın kime ait olduğu görülebiliyor.

Siteye ulaşarak cep telefonunuzu arayan numaranın kime ait olduğunu ve nerenin telefonu olduğunu öğrenebilirsiniz. Son aylarda artan telefonla dolandırıcılık sisteminden korunmak için cebinizi arayan numaraları sorgulayabilir, sizi arayan kişilerin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Rehberinizde olmayan numaralar hakkında bilgi edinmek için siteden destek alabilirsiniz.

0850’li Numaraları Öğrenme

Cep telefonunuza gelen çağrılar 0 850 ile başlayan numaralarsa siteden 0850 nerenin numarası araştırması yapabilirsiniz. Sizi arayan numaranın sahibine hemen ulaşmak ve neden arandığınız hakkında bilgi edinmek için siteden telefon numarası sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Cevapsız ve bilinmeyen çağrılardan bıktıysanız sizi arayan numara hakkında anında bilgi edinmek için siteye ulaşabilirsiniz. Dolandırıcı ve kötü niyetli telefon numaralarından korunmak için siteden destek alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı