Sponsorlu Bağlantılar

Aradığınız Diş Tedavi Çözümleri

Aradığınız Diş Tedavi Çözümleri

Dişlerimiz sağlığımız açısından çok önemlidir. Diş çürükleri günlük hayatta ve iş hayatında ciddi anlamda problem teşkil eder. Dişin çürümesi durumunda en kısa sürede çekilmesi gerekir. Gömülü diş ve kırık dişler de uzman diş hekimleri tarafından tedavi edilmelidir.

Gülüş Estetiği Merkezi

Eğri, çapraşık, kırık, sararmış veya biçimsiz dişlerin meydana getirdiği sorun ise bambaşkadır. Eğri veya biçimsiz dişler daha çok alay konusu olur ve hastanın sosyal hayatta psikolojik anlamda problem yaşamasına neden olur. Dişle ilgili bütün konularda bu kliniği tercih edebilirsiniz ve kısa sürede dişlerinizle ilgili sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Klinik implant fiyatları için uygun çözüm seçeneği arayanların adresi haline geldi.

Dişlerini tamamen kaybedenler için komple implant seçenekleri de bu sitede hastalarla buluşuyor. Bu konuda uzmanlaşmış cerrah ve estetik diş hekimlerimiz 20-30 yıllık tecrübeleriyle tam hasta memnuniyetinde yüksek kaliteli ve garantili estetik dişler yapmaktadırlar. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Dişleriniz Her Zaman Sağlıklı Olsun

Delik dişler için de en iyi çözümlerden biri dolgu işlemidir. Özellikle zirkonyum yöntemi sayesinde dişlerinizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Klinik ekibi implant ile ilgili konularda da modern çözümler sunuyor. Hijyenik konuların ciddi bir şekilde takip edildiği klinikte son teknoloji dijital seçenekler tercih ediliyor.

Dişlerin fotoğrafı çekildikten sonra uzman ekip tarafından uygulanacak tedavi şeklinin programı hazırlanıyor. Zirkonyum kaplama fiyatları ve diğer kaplama çözümlerinin bir arada bulunduğu klinikte yeni nesil cihazlar kullanılmaktadır. İlk aşamada tedavinin fotoğrafı ve dijital verileri kaydediliyor ve bu veriler üzerinden tedavi yöntemi geliştiriliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı