Gündem

Antrikot Pastırma Satın Al

Antrikot pastırma çeşitlerini satın almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pastırma sığır etinin belli işlemlerden geçirildikten sonra yapılan yiyeceklerden bir tanesidir. Çemenli ya da çemensiz yapılabilir. Pastırma özel kurutma işlemlerinden geçirilir.

Antrikot pastırma, hayvanların belirli bölgelerindeki en iyi etlerin alınıp işlenmesidir. Sağlıklı hayvan etleri kullanılarak yapılan pastırma lezzetiyle öne çıkıyor. Türk sofralarının vazgeçilmez şarküteri ürünleri arasında yer alan pastırma gurme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Pastırma çeşitlerimiz;

  • Tamamen dana etinden üretilmiştir.
  • Sinirlerden arınmış, antrkot bölgesindeki etten imal edilir.
  • Pastırma çeşitlerinin en sağlıklısıdır.
  • Yumuşak bir tada sahiptir.
  • Her yemek çeşidinde kullanılabilir.
  • İnce şekilde doğranmıştır.
  • Sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır.
  • Sıcak hava şartlarına dayanıklıdır.

Doğal ve organik olması nedeniyle antrikot pastırmalarımızı çiğ olarak tüketebilirsiniz. Yağlanmamış hayvan etinden yapılan pastırma, özel baharatlarla tatlandırılır. Sıcak ve kalabalık sofraları tamamlayan pastırma Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasındadır. Herkesin severek yediği pastırma çeşitlerini sizler için üretebiliriz. Tüketiciler en lezzetli pastırma çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Antrikot Pastırma Satın Al

Antrikot, dananın göğüs omurlarından boyuna doğru uzanan bölümdür. Antrikotun diğer et çeşitlerinden en temel farkı özel yağ dokusunun bulunmasıdır. Mermerimsi yağ dokusu sayesinde lezzetiyle öne çıkar. Antrikot etle yapılan pastırma damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Antrikot pastırma, etin sinirlerinden arındırılarak üretilir. Böylece yumuşak bir tada kavuşursunuz. Antrikot pastırmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi yağ tabakalarını içerisinde bulundurmasıdır. Yağ tabakaları organik hayvan yağı olduğu için herhangi bir zararı bulunmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu