Sağlık

Antalya Tüp Bebek

Kliniğimizde tüp bebek ünitesinde kişiye özel hizmet verilmektedir. İnsana saygı çerçevesinde yapılan tedaviler sonrasında tüp bebek yöntemi ile hastalarımızın bebek sahibi olması mümkündür. Bebek sahibi olamayan çiftlerin bazı durumlarda tüp bebek ihtiyacından değil bazı hormon dengelerinin bozuk olması nedeni ile bebeklerinin olmadığı gözlemlenebilmektedir.

Antalya tüp bebek tedavisi ile bebeğinin olması isteyen çiftler tüp bebek tedavisine başlamadan önce bir çok tahlil ve görüntüleme yöntemi ile uygulamalar yapılmaktadır. Bunların sonucunda bebekleri doğal yollar ile olabilecek çiftlerin aşılama sistemi, infertilite sistemi, hormon tedavileri ve bir çok bebek aşılama yöntemleri ile bebek tedavisine katılmaları mümkündür.

Bebek tedavisinin tüm aşamaları klinik doktorları tarafından takip edilerek bebeğin doğum aşamasına kadar takip edilmesi bebeklerin sağlıklı bir doğum ile doğabilmesi de tüp bebek kliniğinde yapılmaktadır. Düşük tehlikesi ile karşı karşıya kalan bazı tüp bebek uygulaması yapılan kadınlar için tüp bebek kliniklerinde dinlenme odaları, tedavi odaları, radyoloji odaları bulunmaktadır. Yapılan işlemlerin hepsi temiz ve sağlıklı ortamlarda yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı