Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer

Her türlü konforun düşünüldüğü VIP transfer araçlarının birçoğunda transfer hizmetini daha keyifli hale getiren ve büyük şehirlerin trafik koşullarından sıyrılmanızı sağlayan televizyon veya multimedya sistemleri bulunur. Küçük bir atıştırmalıkla birlikte sıcak veya soğuk içeceklerin servis edilmesi VIP transfer hizmetlerinde standart hale gelmiştir.

Transfer esnasında son derece konforlu, eğimi elektronik olarak değiştirilebilen araç koltukları aynı zamanda dinlenmenize de olanak sağlamaktadır. İş seyahatleriniz sırasında VIP araçlarınızda araç kullanırken programlarınızı takip etmenizi sağlayan cihazlar bulunabilir. Araç filosu, çok çeşitli gereksinimleri karşılayabilecek çeşitli boyutlarda VIP araçları içermektedir. Manavgat Vip transfer hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle istenilen büyüklükte bir VIP araç seçilmesi çok geniş ailelerin bile konforlu bir şekilde transfer gerçekleştirmesini sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu