Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Değer Kaybı Avukatı

Ankara Boşanma Avukat

Toplumun yapı taşı olan ailenin korunması önemlidir. Tarafların kişisel mutluluğunun ve çıkarlarının aile içinde yasal düzenlemelere uygun şekilde korunması da Aile Hukukuna dahildir. Ankara ve çevre bölgelerde avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti sunan İlleez Hukuk Aile Hukuku alanında uzmanlaşmış avukatlarla çalışır. Velayet, vesayet, babalık, nişan, evlilik, nafaka, boşanma gibi konularda her türlü hukuki problem Ankara boşanma avukatı tarafından çözüme kavuşturulur. Ankara avukat ve danışmanlık ihtiyaçlarında bu hukuk bürosu ile iletişime geçilebilir.

Ankara Hukuk Bürosu

Ankara hukuk bürosu olarak Aile Hukuku dışındaki hukuk dallarında da İlleez Hukuk hizmetlerinden faydalanılabilir. Her dalda uzman avukatlar tarafından danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunulacaktır. Ankara icra avukatı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu