Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Uzun Deneyimleri ile Analog Fotoğrafçılık

Anıl Uzun Deneyimleri ile Analog Fotoğrafçılık

Eskiden kullanılan pozlu fotoğraf makinelerini yani analog fotoğraf makinelerini kullanmaktan keyif alan çok sayıda fotoğraf sanatçısı vardır. Her ne kadar artık dijital fotoğrafçılık yaygınlaşmış ve işleri kolaylaştırmışsa da çekilen fotoğraflarda sanatçının katkısının daha çok olduğu yöntem analog fotoğrafçılıktır. Bu nedenle analog fotoğraf tutkusundan vazgeçmeyenler daha çok sanatsal fotoğraflar çekebilir.

Anıl Uzun Tecrübe ve Bilgi Birikimi

Anıl Uzun da 30 yıldan fazla süren meslek ve sanat hayatında analog fotoğraf çekimlerinden vazgeçemeyenlerden. Elbette işin gereği olarak zaman zaman dijital çekimler de yapıyor. Ancak analog fotoğrafçılığın sanatsal çekimlerindeki öneminin farkında ve bu yöntemden vazgeçemiyor.

Anıl Uzun hazırladığı blogta fotoğrafçılık alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor. İşe yeni başlayan amatör fotoğrafçılar için analog fotoğraf makinesi alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, nerelerden makine satın alınabileceği gibi konulardan başlayarak incelik isteyen uygulamalara kadar açıklamalar yapıyor. Fotoğrafçılığı bir meslek olarak yapmak isteyen ya da hobi olarak ilgilenen kişiler bu bloğu takip edebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı