Sponsorlu Bağlantılar

Anıl ile Ukulele İçerikleri

Anıl ile Ukulele İçerikleri

 

Lise yıllarından bu yana müzik ile ilgilenen ve başta gitar olmak üzere farklı birçok enstrüman hakkında bilgi sahibi olan Anıl Uzun, kendi bilgi ve tecrübelerini genç yetenekler ile paylaşmak için bu blogu kurmuş. Kendi kişisel blogu olan bu sitede, özellikle gitar ile ilgili paylaşımlar yapan Anıl, ukulele ile ilgili içeriklere de site bünyesinde yer vermiş.

 

Bu sayede ukulele hakkında bilgi edinmek ve temel konuları öğrenmek isteyenlere yön göstermeyi amaçlayan site, içerik bakımından da oldukça zengin tutulmuş. Bu doğrultuda siteü, üzerinde sadece ukulele eğitimleri değil, gitar ile ilgili eğitimleri ve farklı konuları da işliyor. Bu da siteyi çok daha ilgi çekici ve okunaklı kılıyor.

 

Sitenin Diğer İçerikleri Neler?

 

Birçok farklı çeşit içeriğin yer aldığı sitede, gitar ve ukulele ile ilgili içerikler ile beraber; temelde müzik konuları işleniyor. Bu sayede müzik ile ilgili bilgi edinmek ve kendisini çeşitli enstrümanlarda geliştirmek isteyenlerin tercihi olan site, çeşitli film incelemeleri ve Anıl’ın hayatından içerikleri de bünyesinde barındırıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı