Sponsorlu Bağlantılar

Akcebet Yeni Giriş Adresi Nedir?

Akcebet Yeni Giriş Adresi Nedir?

Lisanslı olarak hizmet vermesine rağmen neden adres değiştirdiği merak edilen Akcebet anlık olarak yeni adres açarak hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Adres değişikliklerini içeriğinde yaptığı yeniliklerin sonucu olarak gerçekleştiren site yetkilileri eski kullanıcılarına haklarını aynen iade ediyorlar. Yeni açtığı adresi duyurmada da profesyonel bir ekiple çalışan siteye kullanıcılar yeni adreste eski şifreleriyle giriş yapabiliyorlar.

Akcebet Yeni Adresini Nerelerde Paylaşıyor?

Hızlı yeniden yapılanmayla güncel adresini ilk olarak aktif kullanıcılarına SMS ile bildiren Akcebet üyelik düşünenler içinde sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapıyor. Eski adresine giriş yapmaya çalışanları da düşünen site yetkilileri orada bulunan canlı destek birimiyle yeni adrese yönlendirme yapıyorlar. Bu hizmetleriyle kullanıcılarının güvenini kazanan Akcebet giriş adresinden üyelik yapan kullanıcılarına ayrıcalıklı bahis seçenekleri sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı