Sponsorlu Bağlantılar

Adblue Ne İşe Yarar?

Adblue Ne İşe Yarar?

Adblue nitrojen oksit emisyonunda düzenlemeler sağlayarak araçların daha performanslı, daha ekonomik, daha fazla çevre dostu olarak iş görmesini sağlar. Adblue kullananların araçları %6 oranında daha az yakıt tüketimi gösterebilmektedir. Ayrıca aracın çekişten düşmesini önleme yönüyle Adblue büyük bir öneme sahiptir. Standartlara uygun olarak üretilen ürünleri en uygun fiyatlara müşterilerine sunuyorlar. Adblue fiyatları konusunda başarılı bir fiyatlandırma izliyorlar.

SCR Teknolojisi

SCR teknolojisi motorun eş zamanlı ateşlenmesi ve egzoz emisyon düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Adblue ürünler egzoz gazlarına püskürtülerek yüksek ısı dahilinde Adblue amonyak dönüşümü sağlanmaktadır. Bu durum hem aracın performansının artmasını sağlamakta, hem de çevreye zararlı olan gazların oluşumunu önlemektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı