Sponsorlu Bağlantılar

Adana At Yarışı Tahminleri

Adana At Yarışı Tahminleri

Yıldızlı Bülten de her gün özel olarak Adana at yarışı tahminleri verilmektedir. Tilki günün koşularına dair at yarışı bankoları verirken, Hipodrom güzeli ve Editörün Kuponu da yarış severlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca Yıldızlı Bülten düzenli olarak at yarışı bülteni verilmektedir. Bu bültende koşulara ait bilgiler, atların son form durumları, jokeyler ve diğer ayrıntılar bulunmaktadır.

İzmir at yarışı tahminleri programı düzenli olarak yarış severlerin takip ettiği bir programdır. Yıldızlı Bülten’in her gün düzenli olarak verdiği at yarışı tahminleri birçok yarış severin beğenisini toplamıştır. Yıldızlı Bülten, düzenli olarak atları takip ederken, idman pistinde çıkan son galopları da okuyucularıyla paylaşmaktadır.

Yıldızlı Bülten, sürpriz at yarışı bankolarıyla da dikkat çekmektedir. Yıldızlı Bülten’in tahminleri yarış günü sabahı 09:00-12:00 arasında yayınlanmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı