Sponsorlu Bağlantılar

Acelyaokcu.com

Acelyaokcu.com

Online alışveriş hizmetleri ile bayanların evlerinde otururken en iyi giyim ürünlerini satın almalarını sağlıyor. Bayan kaban modelleri seçeneklerini gösterirken, ürün seçimi yapanların kabanın kumaşından beden ölçülerine ve tüm özelliklerini öğrenmelerini sağlıyor. Online alışveriş avantajlarından faydalanmak isteyenlerin üyelik hesabı oluşturmalarının istiyor. Ürün sayfasında manken ölçü bilgilerini de verdiği için herkesin bedenine göre kolay ürün seçmesini sağlıyor.

Sipariş Takibi 

Kadın mont çeşitlerini seçenler sepete ekleyebiliyor. Mont ile birlikte farklı kombinler oluşturmak isteyenler diğer ürünler arasından da seçim yapabiliyor. Kadın Jean ürünleri, mont ile birlikte tercih edilebilen ürünlerdir. Online sipariş verenler, ödeme işlemlerinden sonra sipariş takibi bölümünden siparişlerinin durumu hakkında bilgi alabiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı